З Грудня Вчителі Отримають Підвищення Зарплати

розміщено в: Події | 0

Вчителі Отримають Підвищення ЗарплатиЗ грудня вчителі отримають підвищення зарплати – про це повідомляє Osvita.ua

З 1 грудня будуть підвищені посадові оклади працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. Відповідна постанова Кабінету Міністрів “Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” прийнята на засіданні уряду 23 листопада.

В Кабміні зазначають, що проект постанови був підготовлений Мінсоцполітики з метою підвищення посадових окладів працівників окремих галузей бюджетної сфери у зв’язку із зростанням з 1 грудня цього року мінімальної заробітної плати з 1450 до 1600 гривень.

Зокрема, постановою передбачено підвищення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на 150 грн і встановлення її у розмірі 1335 гривень. При цьому буде збережено діючий грошовий розрив між мінімальною заробітною платою та тарифною ставкою працівника першого тарифного розряду ЄТС у сумі 265 грн.

Відповідно до зростання посадового окладу працівника першого тарифного розряду ЄТС та тарифних коефіцієнтів за розрядами ЄТС будуть підвищені посадові оклади всім категоріям працівників бюджетної сфери з дотриманням міжкваліфікаційних співвідношень в оплаті праці.

“Окрім того, для недопущення “зрівнялівки” у посадових окладах окремих категорій працівників постановою передбачено встановлення диференціації розмірів посадових окладів працівників 1 – 3 тарифних розрядів ЄТС (на 5-10 гривень)”, – повідомили в уряді.

Як Відносяться Люди до “Підвищення” Зарплати?

В коментарях на сайті osvita.ua можна побачити відношення людей до так званого “підвищення” зарплати. Ось декілька прикладів:

Сергій – Це справжній дурдом! Мінімалка буде 1600, а 1-ий тарифний розряд 1335. Кому ж будуть платити мінімальну, а кому по першому розряду? І чому перший розряд має бути нижчим за мінімальну зарплату?

Вчитель – Навіщо бути такими гучномовними, усі ми розуміємо, що на нас чекає після цього підвищення і в соціальному, і в економічному, і в професійному плані. Як не могли зводити кінці з кінцями, так і не зможемо. Питання тільки, в якому еквіваленті: +-ому чи –ому?!

Вчитель – пачка масла 30 грн, яйця 30 грн, мясо 80 – з такою “підвищеною” зарплатнею я новий рік буду зустрічати з мівіною. Велике вам дякую!!!!


Більше про новини Тернополя на сайті міста MistoOnline.

Залишити відповідь