З 2017 Року Польща Вводить Нові Правила Працевлаштування Для Українців

розміщено в: Події | 0

З 2017 Року Польща Вводить Нові Правила Працевлаштування Для УкраїнцівНа сьогодні заяви не реєструють на центральному рівні, а це ускладнює їх перевірку, тому Польща вводить нові правила працевлаштування для українців – повідомляє “5 Канал”.

Починаючи з наступного року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі – замість заяв працедавців будуть дозволи міських органів, передає “Польське радіо”.

Польща вводить нові правила працевлаштування

“Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю (пол. Oswadczenie o zamiazre powierzenia pracy cudzoziemcowi) будуть діяти дозволи (Zezwolenie na prace dla cudzoziemcow), що видаватимуть районні бюро праці (пол. Powiatowy Urzad Pracy)”, – мовиться у повідомленні.

Голова Польсько-української господарчої палати Яцек Пєхота пояснює, що нинішні проблеми пов’язані з тим, що через бажання спростити процедуру працевлаштування сусідів з-за східного кордону у Польщі діють надмірні спрощення. За його словами, заяви не реєструють на центральному рівні, а це ускладнює їх перевірку.

Він наголошує, що є працедавці, котрі подають значно більше заяв, аніж вони у змозі найняти робітників. Відтак частина документів потрапляє на чорний ринок.

Крім того, Пєхота вважає, що ця проблема вже незабаром зникне. З 2017 року заяви замінять на дозволи, що видаватимуть бюро праці. Їх видаватимуть автоматично, але завдяки реєстрації, їхню вірогідність буде простіше перевірити.

Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міта MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь