Ялинко, Засяй! Урочисте Відкриття Головної Ялинки Тернополя

розміщено в: Новини, Події, Суспільство | 0

Відкриття Головної Ялинки ТернополяТрадиційно у день святого Миколая тернополяни та гості міста збираються разом на Театральному майдані, щоб урочисто освятити Різдвяну шопку та запалити вогні головної ялинки Тернополя.

Відкриття Головної Ялинки Тернополя

Цього року у нашому місті прикрасили ту ж штучну ялинку, яку використовують уже декілька років поспіль, змінилася лише частково ілюмінація.

Запалювали головну ялинку міський голова Сергій Надал разом із пластунами, які принесли Вифлеємський вогонь миру.

«Сьогоднішнє свято – це символ великого та радісного передсвятково періоду – Різдва та Нового року. Це свято надії, сподівань та радості, – зазначив очільник Тернополя. – Ми усі перебуваємо у передчутті свята. Проте давайте згадаємо у ці дні наших безстрашних воїнів та їхні родини, згадаймо всіх тих, хто потребує опіки та просто доброго слова. Нехай кожен з нас подарує їм часточку тепла, щоб кожен відчув світлі і радісні почуття великого свята. Нехай Вифлеємський вогонь нехай принесе Україні мир, а кожній сім’ї затишку та добрих сподівань».

Освячення Різдвяної Шопки

Також на майдані священнослужителі різних конфесій освятили Різдвяну шопку з живими ягнятами.

«Різдвяна шопка є посланням надії й любові. Вона допомагає створити сприятливу атмосферу Різдва, щоб з вірою переживати таємницю народження Спасителя. Ця шопка буде нагадувати про те, що йде Різдво, що усі повинні приготувати свої душі та оселі до великого свята», – додає Сергій Надал.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: ternopillive.com.ua

Залишити відповідь