Які Зміни Цього Року Чекають Тернополян з Маленькими Дітьми?

розміщено в: Новини, Освіта, Події, Фото/Відео | 0

Які Зміни Цього Року Чекають Тернополян з Маленькими Дітьми?Одна із програм, що їх прийняли депутати на сесії міської ради – програма розвитку освіти Тернополя на 2017-2019 роки.

Вона, розповідає начальник профільного управління, по суті, є продовженням тієї, яка діяла в попередні роки. Зі слів Ольги Похиляк, складається програма із трьох розділів – це дошкільна, загальна середня та позашкільна освіта. Відповідно, передбачено і низку заходів.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Сприяння відкриттю приватних дошкільних закладів і загальноосвітніх шкіл, забезпечення комп’ютеризації, починаючи з початкової школи. Виділено кошти на комп’ютери в кожен дошкільний навчальний заклад, і, відповідно, придбання комп’ютерів в загальній середній школі. Заміна електрообладнання в дошкільних закладах».

Планують також створення нових дитсадків, реконструкцію існуючих та відкриття груп у різних районах міста. В тому числі, каже Ольга Похиляк, з короткотривалим перебуванням, тобто, таких, де діти не проводять повний день.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Це, в основному, планується для діток старшої групи, які вже на наступний рік будуть йти в школу. Згідно Закону України «Про освіту», батьки мають право залишати дитину до 7-річного віку в садочку. І дуже часто, умовно кажучи, в кожному садку, де 12 груп, є таких діток 20-30, що батьки залишають ще до 7-річного віку».

В планах також – створення відповідних умов для дітей з особливими потребами. Крім того, постає питання профільного навчання.

 

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: ternopillive.com.ua

Залишити відповідь