Як Перераховуватимуть Субсидії із Підвищенням Мінімальної Зарплати

Як Перераховуватимуть Субсидії із Підвищенням Мінімальної ЗарплатиДо 30 квітня, до кінця опалювального сезону, розмір житлової субсидії змінювати не будуть, навіть якщо зарплата людини збільшиться. Також у Міністерстві соціальної політики пояснили, як перераховуватимуть субсидії на наступний сезон у зв’язку з підвищенням «мінімалки».

«До закінчення опалювального сезону, до 30 квітня, субсидії не будуть переглядатися. Людина навіть з більшою заробітною платою буде оплачувати за тим розміром, який йому призначено», – повідомив Андрій Рева, міністр соціальної політики України. Про це інформує прес-служба міністерства.

Формула Нарахування Субсидій

Також він пообіцяв, що українцям не доведеться віддавати всю суму, на яку збільшилася мінімальна зарплата, на оплату комуналки, оскільки субсидії розраховують за спеціальною формулою.

«Якщо сім’ї додадуть умовно 500-600 грн, то вона доплатить за житлово-комунальні послуги з цієї суми якийсь відсоток, десь 100-120 грн до 150 грн. Так, щоб всі 600 грн, які додадуться, сім’я віддала за житлово-комунальні послуги – такого не буде», – пояснив міністр.

Нагадаємо, з 1-го січня 2017-го року мінімальна зарплата зросте удвічі й становитиме 3 200 грн. За словами Президента, для виплат в державному секторі будуть знайдені відповідні ресурси держбюджету, а приватний сектор отримає чітке правило, яке забороняє виплачувати працюючому українцю менш ніж 3 200 гривень на місяць. Міністр соціальної політики попередньо повідомляв, що призначені субсидії переглядатися в цьому році не будуть оскільки при їх нарахуванні бралися до уваги доходи громадян за 2015 рік.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: Твоє Місто

Одна відповідь

  1. […] удвічі й становить 3 200 грн. Українцям обіцяють, що субсидію перераховувати не будуть до кінця опалювальн…, а надалі споживачам не доведеться віддавати всі […]

Залишити відповідь