Вулиця в Тернополі на Честь Трампа?!

розміщено в: Події | 2

новини тернополяСьогодні вранці на сайті міської ради тернополянин зареєстрував оригінальну петицію. Місцевий мешканець просить, щоб одну з тернопільських вулиць назвали на честь нового президента США Дональда Трампа – повідомляє Портал “Тернопіль”.

Відповідне прохання озвучив Руслан Середа. На думку тернополянина, такий вчинок зміцнить україно-американські відносини  та залучить іноземні інвестиції.

Яку вулицю хоче переймувати тернополянин невідомо.

Поки за петицію проголосувала лише одна людина, з трьохсот потрібних.

Нагадуємо, електронні петиції – це особлива форма колективного звернення громадян до органів місцевого самоврядування, яка створена для того, щоб допомагати вирішувати проблеми мешканців та покращувати благоустрій міста.

Електронна петиція, адресована міському голові Тернополя, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 300 підписів громадян.

Новини Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міта MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

2 відповідей

  1. Капець, заради якихось інвестицій, так принижувати місто? І взагалі країну? дибілізм, як на мене.. Вже 2 дні сижу на сайті міста Тернополя і кожного дня, нові новини, про наше місто. Але зовсім не позитивні новини і дибільні. То картковий проїзд, то вулиця на честь Трампа.. Люди, вам, що нічим зайнятись більше, чи що? Навіщо нам такий пипець в місті? Давайте хоча б зараз нормально поживемо, а не як якісь не розумні люди, яким все, щось не так.. От реально, що краще для українського міста, вул. Володимира Великого, чи вул. Дональда Трампа? Я думаю, ви задумаєтесь, хоча б трішки, що ви робите..

    • Повністю погоджуюся… Вулиця на честь Трампа – це дурдом! Хоча з позитивного те, що петицію підтримало лише 11 людей (хоча якщо чесно навіть не знаю чи це добре чи погано враховуючи те, що АЖ 11 людей проголосувало)… От наприклад петицію про логопеда в дитячих садках, я промоутила як тільки могла – і фейсбук і контакти і однокласники – а голосів лише 77 з 300 необхідних http://www.misto-online.te.ua/logoped-v-dytyachyh-sadochkah-ternopolya-petytsiya/. Багато людей ставили лайк на моєму проханні підтримати, але результати не втішають… Шкода, що людей цікавлять якісь бредові ідеї, а не ті, які справді можуть допомогти і покращити як місто так і майбутнє дітей.

Залишити відповідь