В Україні Знизиться Тариф на Воду

В Україні Знизиться Тариф на ВодуРішення НКРЕКП про зниження оптово-відпускної ціни на електроенергію в 2017 році на 15,2% дає шанс місцевим органам влади в Україні знизити тарифи на водопостачання та водовідведення на 10-12%.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик. За його словами, в структурі тарифу на водопостачання електроенергія займає від 30 до 70%, а на водовідведення — від 30 до 80%.

Зниження Тарифів на 10-12%

«Зараз ми дали місцевій владі можливість знизити тарифи на постачання води і водовідведення як мінімум на 10-12%», — цитує главу Міненерговугілля сайт obozrevatel.com.

Нагадаємо, до 30-го квітня, до кінця опалювального сезону, розмір житлової субсидії змінювати не будуть, навіть якщо зарплата людини збільшиться. Також у Міністерстві соціальної політики пояснили, як перераховуватимуть субсидії на наступний сезон у зв’язку з підвищенням «мінімалки».

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: Твоє Місто

Залишити відповідь