В Тернополі Святкуватимуть Різдво 25 Грудня

розміщено в: Новини, Події, Суспільство | 0

Цього року жителям Тернополя пропонують відсвяткувати Різдво разом із західним світом. Вперше в обласному центрі на Театральному майдані 25-го, 26-го і 27-го грудня з сімнадцятої години відбудуться урочистості – повідомляє “Газета Місто”.

В Тернополі Святкуватимуть Різдво 25 Грудня

 

У програмі – жива музика, постановки, мюзикл і спільне виконання Різдвяних пісень.

 

25 грудня – це вихідний день. Тому ми хочемо щоб тернополяни відчули смак свята; щоб усі жителі та гості зрозуміли, що ми живемо в демократичному суспільстві. З 17 до 21 год на Театральному майдані лунатимуть колядки, театральні вистави. Участь у заході візьмуть також іноземні гості. Наше бажання розказати, що Ісус народився для кожної людини. Такий захід ще раз підкреслить те, що Тернопіль європейське, привабливе місто. – Розповідає координатор обласного міжцерковного комітету з відзначення Різдва Христового 25 січня Олег Саган.

Нагадаємо, у Верховній Раді України зареєстрували законопроект про відзначення Різдва 25-го грудня. Однак таке рішення викликало чимало дискусій. Думки тернополян з цього приводу розділилися.

Думки Тернополян

Я вважаю, що треба, як увесь світ святкує – 25 грудня. – каже пенсіонерка Богдана. – І календар робочий перенесуть, вихідні зроблять – буде краще. Наші люди вже до всього можуть звикнути. І тут перелаштуються й будуть святкувати так, як треба.

 

Якщо ми йдемо до Європи, то святкувати потрібно разом із іншими європейськими країнами, – вважає студент Андрій Пшеничний. – Хоча, думаю до змін важко буде звикнути дорослим.

 

Я вважаю, що традицій не варто змінювати, – зазначає пенсіонерка Марія Іванівна. Вже всі люди звикли, що Різдво святкуємо 7-го січня.

Традиція збиратися 6 січня на Святвечір в багатьох українських сім’ях, мабуть, залишиться. Більшість переконана, що головне не дата святкування (7-го січня чи 25-го грудня), а сама атмосфера свята. І найголовніше, якщо Різдва немає у вашому серці, то ви не знайдете його під ялинкою.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь