В Тернополі Провели Марш на Честь Бандери

розміщено в: Новини, Події, Політика, Суспільство | 0

В Тернополі Провели Марш на Честь БандериТрадиційне вшанування Степана Бандери смолоскипною ходою відбулося вчора, 1 січня – повідомляє BezTaby.Te.Ua.

Кілька десятків людей після 18 години з прапорами та факелами пройшли колоною від перехрестя вулиць Миру та Мазепи до пам’ятника провіднику ОУН при вході у парк ім.Т.Г.Шевченка.

Активістів супроводжували оркестр та поліція.

Вчора минуло 108 років з дня народження Степана Бандери, повідомляють у “Правому секторі Тернопільщини”. До вшанування лідера націоналістів долучилися також представники ВО “Свобода” та “Сокола”.

Напередодні до монументу поклали квіти представники обласної та міської влади.

Сергій Надал про принципи життя Степана Бандери

Герої визвольного руху мають усі бути перепохованими у в Україні. З цього почнеться відродження української державності. А принципи життя провідника ОУН Степана Бандери варто було б взяти на озброєння сучасним політикам. 

Такої думки дотримується міський голова Тернополя Сергій Надал з нагоди чергової річниці з дня народження Степана Бандери. Нагадаємо, що Герой України Степан Бандера народився 1 січня 1909 року у галицькому селі Старий Угринів.

У Бандери були ті риси, яких дуже бракує політикам сучасності. Він вмів виставляти пріоритети і розумів їх. Згадати хоча б крилатий вислів: “Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний”, – в ньому вся суть політика державника. Бандера говорить, що за жодних умов матеріальні блага не можуть бути замінником свободи. Про це забувають українські політики, коли пропонують суспільству різного роду компроміси, наприклад, у питанні відмови від частини своїх територій заради коротко тривалих матеріальних благ”, – зазначив Сергій Надал.

В Тернополі Провели Марш на Честь БандериДруга, головна риса Степана Бандери, якої потребує політика — це рішучість.

“До Бандери ставляться по різному навіть ті, хто жив з ним в один час. Але ніхто не може заперечити того, що саме рішучість Провідника у ситуації, коли треба було діяти швидко, він діяв. Без Бандери не було ані УПА, ані широкого привернення уваги до теми потреби відновлення Української держави”, – зауважив Сергій Надал.

На думку міського голови Тернополя про справжнє відродження України можна буде говорити тоді, коли прах більшості національних героїв України буде перепоховано у нашій державі.

“Кожен з наших сусідів звик нам вказувати, як маємо трактувати свою історію. Це трапляється в тому числі з причини, що держава не дала однозначної відповіді на запитання, чи вважає вона учасників визвольного руху героями. Усі, починаючи від Петлюри, і закінчуючи Бандерою, мають бути перепоховані в Україні. Тоді почнеться відродження країни. Суспільство, яке вже давно визнало українських героїв, отримає офіційне визнання держави не лише у вигляді декларацій, а у вигляді реальних дій”, – сказав Сергій Надал.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь