Тролейбусні Квитки Довготривалої Дії: Пропонують Тернополяни

розміщено в: Події | 0

Тролейбусні Квитки Довготривалої Дії: Пропонують ТернополяниПасажир, придбавши один квиток на проїзд у тролейбусі, матиме право на пересадки протягом 1,5 години – повідомляє BezTaby.Te.Ua.

Таку ідею пропонує втілити в життя Андрій Горошок у Тернополі. Своє прохання чоловік опублікував на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Андрій Горошок аргументує доцільність такого нововведення. Каже, з деяких районів обласного центру неможливо доїхати одним тролейбусом в інший. Наприклад, від вулиці Карпенка до Поліської та лікарні №3, що на «Дружбі».

Цю проблему можна вирішити, вважає автор петиції, шляхом впровадження в місті тролейбусних квитків, які були б дійсними протягом 1,5 години з моменту видачі і давали б право на пересадки.

Станом на сьогодні, ідею підтримали понад 60 тернополян. Нагадаємо, для розгляду в міські раді вона повинна набрати щонайменше 300 голосів.

Як відомо, для поїздок у тролейбусах в Тернополі запровадили електронні картки. З Нового року ними користуватись можна буде і в маршрутках.  

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міта MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті,Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь