Тернополяни Зможуть Отримати Зекономлені Гроші за Субсидію

Із 1 травня 2017 року запроваджено перші кроки монетизації на субсидії за житлово-комунальні послуги.

Зекономлені Гроші за Субсидію

Як повідомив директор департаменту соціального захисту Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський, невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-  та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

«Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами – надавачами послуг. Громадяни, які зекономили субсидію, мають подати до 1 вересня заяви, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта). А також необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі зекономленої субсидії», – зазначив Вадим Боярський.

Він наголосив, що органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний період з 01.05.2017 року по 30.04.2018 рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон, без звернень громадян.

Тернополян Можуть Позбавити Субсидій

 

У прес-службі ТОДА нагадують: станом на 1 квітня 2017 року субсидії на житлово-комунальні послуги отримує 227641 домогосподарства області. Це у 1,16 разів більше, ніж у відповідному періоді минулого року – 195751.

Найбільше одержувачів субсидій зафіксовано у місті Тернополі

Найбільше одержувачів субсидій зафіксовано у місті Тернополі – 48931, а також у Тернопільському районі – 14119, Теребовлянському – 14132, Збаразькому – 13174, Бучацькому – 12434, Підволочиському – 12547. Найменше – у Підгаєцькому районі – 3831 та у м. Кременець – 4997.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: Наш День

Залишити відповідь