“Співучка” для Зірок Світового Рівня: Мрія чи Реальність?

розміщено в: Культура, Місця, Новини, Події | 0
"Співучка" для Зірок Світового Рівня: Мрія чи Реальність?Про намір зробити зі «співучки» закритий хол, де б виступали виконавці та гурти зі світовим іменем розповів начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Олександр Смик.

Звісно, каже пан Олександр, поки це лише мрія. Тим не менше додає, що на Співочому полі цілком можна би було облаштувати критий хол, якому б не було рівних у Західній Україні.

 

У нас немає відповідного сучасного залу, який би міг прийняти декілька тисяч відвідувачів. А ця територія була б ідеальною і роботи тут не так вже й багато, – переконаний очільник міського управління культури. – Тут потрібно лише зробити накриття, обгородити територію та встановити підходящі крісла. Звісно, квитки на концерти би були платними, але не такими дорогими, як у містах-мільйонниках. Зрештою, остаточне слово за міською владою. Проектно-кошторисна документація повністю готова, та чи буде це критий хол говорити рано.

До слова, цьогоріч на Співочому полі в Тернополі вже відремонтували гримерки для артистів. Наступного року планують взятися за реалізацію наступних етапів – реконструкцію сцени-ракушки та облагородження території довкола.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: “Тернополяни”

Залишити відповідь