Приватизація Тернопільського Аеропорту: Бути чи не Бути?

розміщено в: Новини, Події | 0

Приватизація Тернопільського Аеропорту: Бути чи не Бути?Летовище, яке нещодавно відкрили можуть приватизувати у  2017 році.  Аби реставрувати аеропорт та отримати всі необхідні ліцензії цього року із бюджету виділили 4 мільйони гривень – повідомляє “Газета Місто”.

У Фонді держмайна повідомили, що у 2017 році мають намір продати тернопільський аеропорт.

Єдиний майновий комплекс тернопільського державного авіаційного підприємства “універсал-Авіа” , до складу якого входить 9 об’єктів нерухомості планується до приватизації у 2017 році. основним видом діяльності даного підприємства є технічне обслуговування, поточний ремонт авіаційної техніки, як приписного парку, так і повітряних суден інших підприємств та організацій. У відомостях до приватизації вказано, що споруди зведені з 1968 року аж до 1994.

Нагадаємо, раніше передбачалося, що летовище буде в комунальній власності. За яку ціну планують продати тернопільський аеропорт наразі невідомо.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь