Приватбанк Попереджає про Новий Вид Шахрайства

Приватбанк Попереджає про Новий Вид ШахрайстваПриватбанк попереджає про новий вид шахрайства. Працівники “ПриватБанку” закликають тернополян не розголошувати свої особисті дані по телефону.

Після націоналізації одного з найбільших банків України, вкладники “Привату” стали отримувати підозрілі дзвінки від псевдо-працівників “ОщадБанку”. Останні повідомляли, що фінустанови об’єднуються і потрібно терміново зробити переказ коштів у телефонному режимі.

— Новий розвод по телефону: Алло, це колл-центр “Ощадбанку”, як ви знаєте “Приват” об’єднують з “Ощадбанком”, тому нам треба перевести гроші з вашої картки в “Приваті” на вашу карту в “Ощаді”…”, – пише на своїй сторінці у Facebook Віктор Федосюк.

Керівник мережі регіональних прес-офісів “ПриватБанку” Інна Музичук закликала клієнтів фінустанови бути особливо пильними після змін в банку і нікому не розголошувати свої особисті дані, особливо по телефону.

Нагадуємо, 18 грудня Кабмін на спеціальному засіданні ухвалив рішення щодо передачі “Приватбанку” у повну власність держави.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: “Тернопіль”

Залишити відповідь