Понад 100 Велостійок З’явиться в Тернополі

розміщено в: Новини, Події, Суспільство | 0

Понад 100 Велостійок З’явиться в ТернополіУ Тернополі розробили документацію для встановлення 114 велостійок та вже почали їх монтаж у різних частинах міста. Продовжать їх встановлювати у наступному році – повідомляє Доба.

Про це повідомляє тернопільський активіст Юрій Суходоляк у звіті по розвитку велоінфраструктури Тернополя за 2016 рік.

Парковки будуть трьох типів: декоративна, поділена на секції та Т-подібна.

Також активістам вдалося облаштувати пандуси на бульварі Шевченка та розробити документацію на частину проектів.

— Дотримуючись принципів Сталого Розвитку продовжуємо розвивати велосипедну складову транспортної інфраструктури міста Тернопіль. Підвищення комфорту пересування мешканцям міста, а також туристичної привабливості міста є основними пріоритетами ВелоТЕ, — йдеться в звіті.

Зазначається, що частина запланованих заходів переноситься на наступний рік через неможливість їх реалізації, наприклад, маркування переїздів та заниження бордюрів.

— На фоні інших міст ми значно відстаємо по багатьох показниках від сусідніх регіональних центрів у плані розвитку міських просторів. Основні причини — небажання або нерозуміння ключових управлінців у необхідності використання сучасних підходів до реформування інфраструктури міста, — пояснюють велоактивісти.

Читати повний текст звіту.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Понад 100 Велостійок З’явиться в Тернополі Понад 100 Велостійок З’явиться в Тернополі

 

Залишити відповідь