Півроку на те, щоб Знайти “Свого” Лікаря

Півроку на те, щоб Знайти "Свого" ЛікаряЗ 1-го січня 2017-го року українцям дадуть 6 місяців на пошук лікарів, яким вони довіряють. У липні в МОЗ планують розпочати підписання угод між пацієнтами і лікарями у межах реформи медицини. 

МОЗ півроку працюватиме з регіонами, щоб сформувати первинну ланку медицини (до якої входять: консультація, діагностика, профілактика, направлення на подальше лікування – Авт.) у кожному місті й територіальній громаді, – повідомила в інтерв’ю «Українській правді» Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я.

За її словами, підписаний договір можна буде змінювати, якщо з певних причин лікар і пацієнт не хочуть далі співпрацювати. «Але ми сподіваємося, що за рік-два все стихне, і ми всі будемо мати своїх лікарів», – зауважила очільниця міністерства.

Щоб знайти й обрати справді кваліфікованого лікаря, Уляна Супрун порадила спілкуватися з іншими пацієнтами й дізнаватися, якими спеціалістами вони задоволені. Вона вважає, що «сарафанне радіо» справді може допомогти людям обмінятися досвідом і знайти «свого» фахівця.

В Україні Запускають Електронну Систему Охорони Здоров’я

Додамо, що чиновниця підтвердила, що з 1-го квітня в Україні почне працювати базовий рівень E-Health з реєстром лікарів і пацієнтів. «Зараз ми вносимо в ту систему всі наявні дані. Відтак спускаємо її на первинну ланку з липня, аби всі лікарі вписали в базу своїх пацієнтів», – зазначила вона.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: Твоє Місто

Залишити відповідь