Під час „КіноХвилі” Вчитимуть Знімати Кіно на Гаджети

розміщено в: Події | 0

Писати сценарії, малювати героїв мультфільмів і знімати кіно на мобілку навчатимуть знані режисери, сценаристи, кінокритики, продюсери, актори під час І Всеукраїнського кінофоруму „КіноХвиля” у Тернополі.

Перший Всеукраїнський форум «КіноХвиля»

— Практично щодня відбуватимуться майстер-класи, — зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. — Буде можливість попрацювати з досвідченими майстрами кіносправи дуже різних напрямків тим людям, які планують пов’язати життя з кінематографом, анімацією, з підготовки кіносценаріїв. Тут можна буде поставити такі питання, відповіді на які в Інтернеті не знайдеш, в книжках про це не пишуть. А це життєві питання, і професіонали готові поділитися своїм досвідом.

Під час „КіноХвилі” Вчитимуть Знімати Кіно на Гаджети

Загалом заплановано провести сім майстер-класів.

Місце проведення — Палац Кіно, вул. Івана Франка, 8

5 листопада

– 15.30. В рамках інформаційної панелі „Сучасна українська анімація” автор відомого мультфільму про козаків Євген Сивокінь, аніматор, художник, режисер, проведе майстерклас зі створення анімаційного героя.

7 листопада

— 16.00. В рамках інформаційної панелі „Особливості сучасного українського документального кіно” режисер Юрій Шилов проведе майстер-клас зі створення документального кіно.

8 листопада

— 15.30 – майстер-клас „Сучасний архів і архівне кіно”. Ведучий Станіслав Мензелевський — кінознавець, культуролог, кінокритик, перекладач.

— 18.00 — в рамках інформаційної панелі „Кіно як засіб культурної ідентифікації” сценарист і режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук проведе майстер-клас: „Кіносценарій: з чого почати?”

10 листопада

— 16.20. В рамках інформаційної панелі „Пошук героя і теми в кіно” режисер-документаліст Катерина Горностай проведе майстер-клас створення кіно за допомогою гаджетів.

11 листопада

— 12.00. Письменник і сценарист Андрій Кокотюха проведе майстер-клас: „Як створити успішний кіносценарій”.

— 14.00. В рамках інформаційної панелі „Кіно як зброя. Кінематограмотність” Оксана Волошенюк проведе майстер-клас як розпізнати пропаганду і маніпуляцію в кіно та медіа.

Дізнавайся більше разом з MistoOnline – Сайт Міста Тернополя.

Джерело: te.20minut.ua

Залишити відповідь