Перший Сніг Завжди Тане: Провокативна Стаття

розміщено в: Події | 0

Провокативна Стаття. Перший Сніг Завжди Тане.

Первый снег всегда тает

Прикрыл осенний срам снежок,

Морозец отутюжил лужи.

Уж первая метель поёт

Да провода гудят натужено,

А завтра глянешь – нет зимы,

Земля везде чернеет.

Лишь кое – где, в углах сухих,

Дожди снежок не съели.

Олег Николаевич Майоров

Скоро і в Тернополі буде все так, як говориться у цьому вірші. Сніг тане, хоча ще більша частина міста відчуває неприємні наслідки аномального снігопаду. Люди ще досі ходять по проїжджій частині. На зупинках скупчується неймовірна кількість людей, які потребують їхати по своїх справах, але не завжди знаходиться місце в маршрутках, які і так дуже рідко їздять. З дахів “звисає” небезпека, хоч в Тернополі і діє спеціальна вишка. На Тернопільщині через знеструмлення багато людей залишилися ще й без тепла – адже у них вдома електричні котли. Щоб “швидка” змогла доставити постраждалих до лікарні, лікарі самі розчищають сніг. У травмпункті Тернополя вже кілька днів аншлаг.

Ці наслідки негоди можна ще довго продовжувати, але вони також свідчать про те, що наше місто, Тернопіль, не може справитися з результатами лише дводенного снігопаду.

Людям завжди потрібен “цап відбувайло”, тому в соціальних мережах поширюють фото, пости, коментарі, в яких звинувачують голову Тернополя. А й справді, люди ходять на вибори, щоб вповноважити певних людей вирішувати проблеми міста, району, села. Щоб представники влади не просто “лежали на печі”, а були готові до різних ситуацій, які можуть спіткати Тернопільщину.

Але як не дивно, і міській раді треба когось звинувачувати. Тепер винуватцями снігового апокаліпсису в мерії називають комунальників. Міська рада подає до суду на підприємство, яке має прибирати вулиці.

Хто ж тоді винен, що тротуари і вулиці Тернополя – навіть через два дні після снігопадів – до сих пір не розчищенні? Хто повинен нести відповідальність за те, що з травмами до лікарень за два дні потрапили більше 300 тернополян? Що бригади швидкої допомоги їдуть на виклик по 40-50 хвилин? – Голова міста, міська рада, комунальники чи можливо хтось і ще?

Добре, що перший сніг завжди тане. Надіюся, що до наступного снігу ми будемо готові.

Більше про події Тернополя читайте на misto-online.te.ua

Залишити відповідь