Мешканцям Тернопільщини Стане ще Складніше Потрапити в Польщу

Мешканцям Тернопільщини Стане ще Складніше Потрапити в ПольщуПішохідний пункт пропуску Долгобичів-Угринів, який останні півтора року функціонував у тестовому режимі, 1 січня буде закрито.

Про це повідомляє портал www.porteuropa.eu з посиланням на прес-службу Люблінського воєводи.

Це рішення досить абсурдне, адже як повідомляє воєвода, експеримент з тимчасовим запровадженням пішохідного руху виявися успішним. Тому воєвода прийняв рішення, щоб створити тут постійну інфраструктуру для пропуску пішоходів. Це добре, однак з огляду на малі кошти, які польська держава виділяє на інвестиції на кордоні, постійний пішохідний пункт пропуску тут відриють найшвидше через 3 роки, а можливо, що лише в 2023 році.

Друга річ – це зволікання МЗС України зі зміною дипломатичної ноти щодо пункту пропуску Малговіце – Нижанковичі. Польська сторона хотіла б побудувати його в форматі дорожньо-пішохідним, однак чинна нота передбачає там лише пропуск транспортних засобів. Вже в 2013 році Київ і Варшава домовилися, що змінять цю ноту – треба всього дописати два слова: “і пішоходів”. Київ і Варшава досі не спромоглися внести так просту зміну, хоча мали на це 3 роки.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: “За Збручем”

Залишити відповідь