Медичне Устаткування для Тернополян від Шведського Хірурга

розміщено в: Події | 0

Сьогодні в приміщенні Тернопільської ОДА відбулася зустріч із провідним швецьким хірургом Могеном Багі. Лікар подарував університетській лікарні медичне устаткування для кардіохірургічного центру – повідомляє Портал “Тернопіль”.

медичне устаткування28 листопада голова Тернопільської ОДА Степан Барна та акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Олексій Федченко зустрілися з провідним кардіохірургом з Швеції – Могеном Багі.

Тернопільські медики та закордонний гість говорили про розвиток та реформування медицини.

Медичне Устаткування від Шведського Кардіохірурга

Моген Багі подарував університетській лікарні операційні столи, трансформатори. А також, 15 комп’ютерів для електрокардіограми, ЕКГ- папір, 10 кардіоскопів, дрібні деталі та інструменти для кардіохірургії.

“Тернопільська Університетська лікарня”

Комунальний заклад Тернопільської обласної ради “Тернопільська Університетська лікарня” – головний лікувально-профілактичний заклад області, який є клінічною базою для кафедр Тернопільського1 державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського, базою підвищення кваліфікації лікарів та середнього медичного персоналу, підготовки лікарів-інтернів, проходження практики студентів медичних університетів і медичних коледжів.

Новини Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міта MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь