Куди Повідомляти про Бурульки в Тернополі

розміщено в: Події | 0

Комунальні структури міста спрямовують свої зусилля не лише на очищення міста від снігових заметів, а також звертають увагу на проблему утворення бурульок. Комунальники в Тернополі просять жителів міста повідомляти про бурульки, які звисають з дахів.

У Тернополі працює спеціальна вишка, яка збиває бурульки. Про це повідомляє комунальна служба і просить тернополян повідомляти про будинки, де є така небезпека.

У місті діє «гаряча» лінія за телефоном: 067-351-57-10 або 1580

Куди Повідомляти про Бурульки в Тернополі

За словами заступника міського голови Владислава Стемковського, за теперішнього температурного режиму утворюються бурульки, які становлять серйозну небезпеку для життя та здоров’я тернополян.

«Найбільша проблема наявності бурульок спостерігається у центральній частині міста, де будівлі знаходяться близько до пішохідних зон. Бурульки – це відповідальність власників будівель, проте, у свою чергу, саме комунальні служби повинні забезпечити безпеку проходу для людей, – розповідає Владислав Стемковський. – Тому зараз муніципальна поліція, за дорученням міського голови, робить обстеження будівель, попереджає власників про відповідальність. Одночасно працює спеціальна вишка, яка зачищає бурульки, щоб цей процес був безпечний та контрольований. Також використовуємо такий метод, як обгородження потенційно небезпечних ділянок».

Більше подій на MistoOnline – Сайті Тернополя. 

Залишити відповідь