Концерти Листопада, які Відбудуться в Тернополі

розміщено в: Події | 0

Осінь у Тернополі сповнена концертами та неперевершеним настроєм. Листопад не буде винятком із музичної тріади місяця і запам’ятається гучними звуками та не менш хорошим музичним настроєм. Тернополянам точно не доведеться нудьгувати. Презентуємо вам концерти листопада, які відбудуться в Тернополі.

Концерти Листопада, які Відбудуться в Тернополі

The Hardkiss у Тернополі

Розпочнеться концертний місяць із виступу гурту The Hardkiss. Надзвичайно емоційні, та дуже змістовні виконавці будуть радувати любителів рокерської музики, а хардові мотиви залишаться у вашій пам’яті публіки надовго.

The Hardkiss у Тернополі

Концерт Арсена Мірзояна в Тернополі

Святкувати п’ятиріччя творчої діяльності приїде у Тернопіль Арсен Мірзоян. З нагоди річниці артист організовує всеукраїнський тур. Виступи виконавця супроводжуватимуть уже відомі найкращі хіти та звичайно ж нові композиції.

Концерт Арсена Мірзояна в Тернополі

Концерт Pianoбой у Тернополі

Pianoбой вже вдруге після фестивалю “Файне місто” приїде у Тернопіль. В рамках концерту виконавець презентує новий альбом під назвою “Take Off”.

Концерт Pianoбой у Тернополі

Концерт гурту Фіолет “Truе Love” в Тернополі

Солісти молодого українського, рокерського, молодіжного гурту “Фіолет” приїдуть до Тернополя з концертом, а також покажуть публіці новий альбом – проникливий та наскрізно романтичний, який носить не менш романтичну назву “True Love”.

Концерт гурту Фіолет "Truе Love" в Тернополі

Концерт Олега Винника в Тернополі

Улюбленець тернопільської публіки Олег Винник приїде у листопаді до Тернополя із концертом. В супроводі струнного квартету він обіцяє зворушити найпотаємніші струни серця тернополян.

Концерт Олега Винника в Тернополі

ХАС презентує альбом «№1» в Тернополі

Якщо ви добряче полюбляли український гурт Rizups, то вам просто необхідно відвідати концерт соліста, який почав сольну кар’єру — називає він себе Хас. Уродженець Києва, та відчайдушний львів’янин не залишить тернопільську публіку байдужою.

ХАС презентує альбом «№1» в Тернополі

Сольний концерт MegamasS в Тернополі

Любителям року буде цікаво побувати на концерті гурту MegamasS. Хлопці вперше з концертом у Тернополі, тож обіцяють викластись на повну.

Сольний концерт MegamasS в Тернополі

Концерт Єгора Грушина “Once” в Тернополі

Неперевершене фортепіанне шоу Єгора Грушина, яке присвячене новому альбому “Оnce”, відбудеться у тернопільській філармонії, згідно традицій української класичної музики.

Концерт Єгора Грушина "Once" в Тернополі

Дізнавайся про найцікавіші події разом з MistoOnline – Сайт Міста Тернополя.

 

Залишити відповідь