Каталог Компаній Міста Тернополя

Роздрукувати каталог Зберегти каталог в PDF

Проктологічна Амбулаторія

0.00
  1. Головна
  2. »
  3. Здоров`я
  4. » Проктологічна Амбулаторія
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Адреса:
вулиця Лучаківського 12 а, Тернопіль, Тернопільська область, Україна
Телефон: (097) 035 21 03
Опис

Про Проктологічна Амбулаторія

Проводимо діагностику усіх проктологічних захворювань (геморой, анальні тріщини, поліпи тощо) із використаннями сучасної німецької ендоскопічної апаратури Karl Storz і Heine.

Вилікуємо геморой без болю та без операції за допомогою лігування латексними кільцями із використанням сучасного німецького обладнання Karl Storz. На гемороїдальний вузол одягається латексне кільце, що призводить до некрозу вузла і він виходить назовні непомітно зі стільцем. Процедура не болюча. Як правило, необхідно провести 3 процедури, тривалість кожної з них не перевищує 20 хвилин. При цьому працездатність не порушується і пацієнт дотримується звичайного режиму життя. А головне, що все конфіденційно і для оточуючих Вас людей лікування буде зовсім непомітним.

Геморой початкових стадій лікуємо за допомогою німецького інфрачервоного коагулятора Infrared. Суть методу полягає в тому, що гемороїдальний вузол некротизується під дією великої кількості тепла.

Найважливіше! Не варто мучитися і регулярно, протягом багатьох років, витрачати шалені кошти на пігулки, мазі та свічки, «виношуючи» гемороїдальні вузли до такого стану, що позбутися їх можна лише за допомогою операції. Адже вона несе за собою наркоз, тяжкий та болючий стілець і тривалу реабілітацію до 30 днів! Зверніться вчасно до Проктологічної амбулаторії і наші проктологи підберуть індивідуально для Вас оптимальний метод лікування.

За допомогою італійського апарату Surtron позбавимо Вас неприємних симптомів анальних поліпів та хронічної анальної тріщини, які можуть призвести до раку. Цей апарат не ріже і не палить тканини, внаслідок чого рани загоюються у 1,5-2 рази швидше.

 

Категорії:      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зв'яжіться з власником