Каталог Компаній Міста Тернополя

Роздрукувати каталог Зберегти каталог в PDF

ЛОР-Центр Слуху

0.00
  1. Головна
  2. »
  3. Здоров`я
  4. » ЛОР-Центр Слуху
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Адреса:
проспект Злуки 8, Тернопіль, Тернопільська область, Україна
Телефон: (095) 57 47 37 3
Опис

Про ЛОР-центр СЛУХУ

Лор-центр СЛУХУ: ми піклуємося про найдорожче!

Лор-центр СЛУХУ у Тернополі – це ефективна діагностика, лікування та профілактика вуха, горла, носа, шиї і сусідніх з нею ділянок, а також корекція слуху за допомогою цифрових слухових апаратів.

Наша мета - максимально допомогти пацієнтові за допомогою сучасних методів, щоб уникнути хірургічних втручань та операцій. Наші кваліфіковані лікарі проведуть профілактичний огляд, дадуть консультацію, швидко поставлять точний діагноз і призначать безболісне лікування аденоїдів, риносинуситу (в т. ч. гаймориту), хронічного тонзиліту, фарингіту, риніту (нежить), поліпів порожнини носа, отиту, приглухуватості, а також проведуть гігієнічні процедури вуха (сірчані пробки і ін.) В нашому Лор-центрі тільки сучасне обладнання, що дозволяє здійснити якісну діагностику і провести ефективне лікування. У нас тільки кваліфіковані лікарі, які постійно вивчають новітні методи лікування. Це дозволяє застосовувати найсучасніші методики для кращого лікування наших пацієнтів. Також наші лікарі детально прояснять причину виникнення хвороби та порадять профілактичні заходи. Ми піклуємось про своїх пацієнтів, тому весь період лікування лікар буде підтримувати зв'язок з пацієнтом, і стежити за станом його здоров'я.

Лор-центр СЛУХУ пропонує широкий спектр послуг зі слухопротезування: ретельне обстеження, підбір слухового апарату, ремонт і сервісне обслуговування апаратів та інше. У нас ви можете придбати слухові апарати від відомих світових виробників, таких як Widex, Audio Servise, Beltone, Simens, Phonak, Interton, Re Sound, Unitron за доступними цінами.

Потурбуйтеся про ваше здоров’я вже сьогодні! Завітайте до нас!

 

Категорії:      
Listing Tags:   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зв'яжіться з власником