Інтерв’ю з Лідером Найвідомішого Гурту з Тернополя “СКАЙ”

Інтерв'ю з Лідером Найвідомішого Гурту з Тернополя "СКАЙ"Осінь 2016 року стала особливою для тернопільської групи «СКАЙ» і її шанувальників – ребрендинг, п’ятий альбом «Нове життя», вечірка «для своїх» з нагоди 15-го Дня Народження групи, міжнародний тур в підтримку нового альбому.

Не складно здогадатися, що нове життя фронтмена Олега Собчука розписане по годинах, але в перерві між зйомками журналісам онлайн-журналу «Рre-party» все ж вдалося трохи з ним поспілкуватися.

– Олег, 15 років насцені – пристойний термін для групи і хороший приклад для тих, хто тільки починає свій творчий шлях. Розкажи, як починався СКАЙ?

– СКАЙ починався в Тернополі в 2001 році. Ми тоді ще не знали і не думали про те, що буде через 15 років, а просто грали хорошу і справжню музику і іноді світилися на крутих в ті часи фестивалях.

– Якщо говорити про перший і великий творчий успіх, коли він стався?

– Перший і великий трапився в 2005 році, коли на проект «Свіжа кров» на телеканалі М1 нас помітив Едуард Клим і запропонував контракт з «Lavina Music». З того моменту у нас з’явився продюсер і ми заграли по-дорослому.

– А якщо говорити про твій особистий успіх, які моменти були ключовими і значущими для тебе за 15 років творчого шляху?

– Напевно, кожен успіх СКАЙ я переживаю як свій особистий. Кожен новий альбом, новий кліп, ротація хіта на радіо, кожна премія і перемога в номінації, концерт, шоу, тур, гастролі, інтерв’ю – це і є той самий ключовий і значимий успіх і для СКАЙ, і для мене.

– СКАЙ випустив п’ять альбомів і в кожному відчувається якийсь експеримент і симбіоз протилежностей – наприклад, драйв і романтична лірика. Цікаво, який ти в житті по той бік рампи?

– В житті я також балансую на лінії між лірикою і роком – веселий, романтичний (запитайте у дружини), простий і прямолінійний, але іноді можу і посумувати, тому що я живий і емоційний. Експериментувати теж люблю, тому що це природно для людини творчої професії. А ще я дуже вимогливий, максималіст у всіх сенсах і люблю шліфувати все, що роблю до ідеального стану.

– Можна сказати, що в 2016 році відбулася повне перезавантаження групи СКАЙ. Ребрендинг і свіжий альбом «Нове життя» – яскраве тому підтвердження. Розкажи, що залишилося від колишнього СКАЙ?

– Ми дійсно почали нове життя, але зберегли філософію СКАЙ про життя і любові по-чоловічому.

– А що змінилося?

– Змінилася назва – тепер ми не С.К.А.Й., а СКАЙ. Ми прибрали зайві крапки, щоб слухачам було простіше знаходити нас в Інтернеті. Ми підійшли до тієї межі, коли вже можна приймати рішення про майбутнє самостійно і закінчили співпрацю з «Lavina Music». Попереджаючи можливі питання, скажу, що рішення було обопільним і без сварок, які можуть траплятися в шоу-бізнесі. А ще ми знайшли нове джерело енергії і готові ще 15 років грати рок і згортати гори. (Посміхається)

– І які плани на майбутнє?

– Прямо зараз ми стоїмо на позначці старт в «Нове життя», тому планів і експериментів в довгостроковій перспективі у нас багато, але розповідати не буду, інакше чим потім дивувати? А дивувати я люблю.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: “Тернополяни”

Залишити відповідь