Флеш-Моб в Тернополі: Нема Квитка – Нема Гривні

розміщено в: Економіка, Новини, Події, Суспільство | 0

Флеш-Моб в Тернополі: Нема Квитка - Нема ГривніЧолов’яга, котрий, судячи з пожм’яканого вигляду, добряче вчора відзначив Степана, одразу протверезів. Водій маршрутки не вельми лагідно попросив його додати ще гривню за проїзд. Бідака спершу здивовано глипав почервонілими очиськами, а потім взявся старанно шупортати у кишенях. Назбиравши копійками гривню, святкувальник задумано схопився за поручні. Судячи з того, що виходячи в центрі він уже твердо поцікавився у водія чому за проїзд чотири, коли ще вчора були три гривні, – хлопака остаточно прийшов до тями. 

Почувши, що від нині вартість проїзду в маршрутках зросла на гривню, чолов’яга смачно вилаявся. “Тепер тільки тролейбусом”, – заявив, уже вийшовши. Ох, схоже чекає його нині ще одне відкриття, адже вартість проїзду в “рогатих” також зросла на 50 копійок.

Про подорожчання мова велась давно. Тернополяни обурювались, але …врешті змирились. Що вдієш, живемо по-новому: влада однією рукою, ніби трохи додає, а іншою – одразу ж додане забирає. Адже, як пояснив під час засідання виконкому начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради Ігор Мединський, причина зростання вартості проїзду в транспорті – дуже суттєво здорожчання електроенергії та збільшення розміру мінімальної заробітної плати. Тож, виходить, всі претензії щодо стрибка цін – до Нацкомісії та керівництва країною.

Флеш-Моб в Тернополі: Нема Квитка – Нема Гривні

Смирення – найпромовистіша риса характеру українців-гречкосіїв. Та, як свідчать майдани, до пори до часу дзбанок воду носить. Знайшлись уже і серед тернополян ті, котрі зважились кинути виклик системі.

З 10 січня я надалі платитиму за проїзд у маршрутках 3 гривні, – пообіцяв на своїй сторінці в соцмережах  громадський активіст Антон Марчевський. – Чого це я маю платити на гривню більше? Вони ж квитків не видають! Хай доведуть мені, куди йдуть гроші від пасажирів! Єдиним доказом може бути лише квиток, де вказана актуальна вартість проїзду! Пропоную всім долучитися до такого своєрідного флеш-мобу: “Нема квитка – немає гривні”. І платимо 3 грн., як і раніше”. 

Цікаво, чи багато тернополян підтримає його, чи все ж між мандрами по морозі пішкарусом та додатковою витратоюгривні виберуть останнє? До речі, якщо ще й відмовитись від катання в тролейбусах, адже вартість проїзду там також підскочила, то можна зекономити й на спортзалах та затратах на ліки. Адже ходити, як стверджують медики, дуже корисно.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.
Джерело: topnews.in.ua

Залишити відповідь