Фестиваль Крафтового Пива в Тернополі

У Тернополі 13-14 травня пройде перший для міста фестиваль крафтового пива і м’яса – Фон Вакано Крафт Фест. Організатори говорять, що це чудова альтернатива звичним туристичним маршрутам в Україні.

Фестиваль крафтового пива в Тернополі

Про це повідомляє Туристично-інформаційний центр Тернополя.

Їдьте до Файного міста Тернополя

«Друзі із Києва та Львова, якщо ви вже передчуваєте наплив туристів у ваших містах на фінал Євробачення, та це викликає у вас змішані почуття – не засмучуйтесь! Станьте туристами самі – їдьте до Файного міста Тернополя», – зазначено на сторінці.

Фестиваль має на меті познайомити та залучити містян та гостей міста до культури приготування та споживання продукту, що виготовлюється дбайливо та із душею, адже крафтове пивоваріння та масарство – це завжди індивідуальний процес, що вимагає вкладення душі виробника.

На свято запрошені більшість визначних крафтових пивоварень України, які вже дали свою згоду на участь. Також на фестивалі буде встановлено фан-зону, що транслюватиме фінал Євробачення.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь