Шоу “День народження свинки Пепи”

| 0
КОЛИ:
25.12.2016 @ 18:00
2016-12-25T18:00:00+02:00
2016-12-25T18:15:00+02:00
ДЕ:
Палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса
вулиця Миру
6, Тернопіль, Тернопільська область
Україна
ОРГАНІЗАТОР:
Палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса
Шоу "День народження свинки Пепи" @ Палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса | Тернопіль | Тернопільська область | Україна

Тернопільських дітлахів запрошують на культову виставу “День народження свинки Пеппи”. Початок о 18:00.

У Палаці культури Березіль для дітлахів неймовірний сюрприз до Нового року – веселе та незабутнє шоу від Свинки Пеппи. Більшість дітей починають на закінчують свій день із перегляду цікавих серіалів “Свинка Пеппа”, “Лунтік”, “Спайдермен”, “Маша та Ведмідь”. Зовсім скоро усі дитячі мрії із екранів телевізора втіляться в життя на сцені Березілю. Улюблені мультяшні герої тішитимуть дітей своїми смішними історіями, на них чекають захоплюючі пригоди, ігри та багато позитиву.

Шоу “День народження свинки Пеппи” – це вистава з якої діти дізнаються як потрібно поважати та любити своїх рідних, допомагати у важких ситуаціях та мати повагу до старших. Це легка на сприйняття вистава.

Діти до 3-х років проходять в зал без квитка, за умови наявності квитка в дорослого.

Тривалість вистави 60 хв.без перерви. Рекомендована для дітей до 8 років.

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міта MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь