Щорічний Конкурс “Феєрія Новорічного Міста”

| 0

Традиційний конкурс “Феєрія новорічного міста” відбувається у Тернополі з 1 грудня до 15 січня. У ньому передбачено три номінації:

  • найкраще оформлення ялинки “Зелена Модниця»,
  • найкраще оформлення подвір`я та оселі в новорічно-різдвяному стилі “Настрій дарований серцем»
  • та вітрин “Карнавал прикрас”.

Щороку конкурс підштовхує багато підприємств, організацій та мешканців міста взяти участь у “Феєрії новорічного міста” і вибороти право у перемозі. Для цього лише потрібно подати заявку та направити свою фантазію в потрібне русло. Заявки приймаються до 25 грудня 2016 року.

Подати заявку можна за номерами телефонів: у номінації “Карнавал прикрас» – в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради за адресою м. Тернопіль, вул. Коперника, 1, тел. 40-41-37, 40-41-38.

У номінації “Зелена модниця» та «Настрій дарований серцем» – в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника, 1, тел.25-49-34, 52-58-48

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь