РІЗДВЯНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ

| 0
КОЛИ:
05.01.2017 all-day
2017-01-05T00:00:00+02:00
2017-01-06T00:00:00+02:00
ДЕ:
Промінчики" - сімейний клуб
вулиця Шашкевича
9, Тернопіль, Тернопільська область
Україна
ЦІНА:
150 грн
РІЗДВЯНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ @ Промінчики" - сімейний клуб | Тернопіль | Тернопільська область | Україна

Від різдвяних свят кожна дитина чекає чогось незвичайного, казкового, чарівного. Усі ці дитячі сподівання виповняться, якщо ви купите для своєї дитини квиток на День чудес РІЗДВЯНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ! 

Впродовж 3-х годин діти прийматимуть участь у добрій, чарівній казці, де головними героями є одинока бабуся (відьма, але зовсім не зла) і Янгол. Ця казка не залишить нікого байдужими – ані дітей, ані дорослих. Початок казки – театр тіней, продовження – ляльковий театр на ширмі. А завершення – “живі” актори.

Під час казки діти активно допомагатимуть бабусі готуватися до Різдва. Прикрашатимуть ялинку, робитимуть справжнє різдвяне печиво, а ще гратимуться у веселі зимові ігри.

На згадку про “Різдвяну казку” діти зроблять паперового янгола на ялинку. А на завершення – смакуватимуть різдвяним печивом, зробленим власноруч. І, звичайно ж, колядуватимуть!

!!! Не забудьте одягнути дитину у вишиванку !!!

Забронюйте місце по телефону 067-353-1432

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь