ХАС презентує альбом «№1» в Тернополі

| 0
КОЛИ:
19.11.2016 @ 20:00
2016-11-19T20:00:00+02:00
2016-11-19T20:15:00+02:00
ДЕ:
Пивний клуб «Хмільне Щастя»
Подоляни
вулиця Текстильна, 28-Ч, Тернопіль, Тернопільська область, Україна
46000
ХАС презентує альбом «№1» в Тернополі @ Пивний клуб «Хмільне Щастя»  | Тернопіль | Тернопільська область | Україна

Хас презентує альбом «№1» в Тернополі.  Концерт відбувається у рамках  всеукраїнського туру. Заплутані шляхи від Шоу Х-фактор та Rizups вели Хассана до сольної кар’єри s і ось кожен із нас зможе оцінити його музичні плоди.

Співак почав свій творчий шлях, як тільки навчився ходити. Першою іграшкою була – МІТЛА, яку він уявляв собі гітарою. Народився у 1991 році у місті Києві в сім’ї лікарів-меломанів. Проте більшу частину свого життя прожив у славетному місті Львові. З дитинства, мама Хаса прививала йому любов до якісної рок музики – Aerosmith та Queen. А бабуся – до народної творчості.

В шкільні роки, Хас почав захоплюватись хіп-хопом. Та під впливом західних артистів вирішив створити свій хіп-хоп колектив RIZUPS (Різапс).Перші пісні гурту відрізнялись своєю гостро соціальною лірикою, яка вже тоді не залишала байдужим нікого.

Студентські роки, Хас разом зі своїм гуртом присвятив участі у фестивалях та різноманітних конкурсах. Одним з яких було шоу Україна Має талант, де RIZUPS стали півфіналістами.

Згодом, Хас взяв участь у ще одному вокальному шоу Х – фактор. Де став фіналістом та увійшов в п’ятірку найкращих вокалістів краіни.

Одразу після завершення шоу, Хас завершив роботу над студійною платівкою гурту RIZUPS – “не бійся”. Після цього відправився в всеукраїнський тур на його підтримку, підчас якого був написаний ще один альбом “Хайдар”.

ХАС презентує альбом «№1» в Тернополі

На сьогоднішній день, Хас працює над своїм сольним одноіменним проектом. В усіх Інтернет магазинах світу вже доступний дебютний альбом “#1”.

Будь в курсі цікавих подій на MistoOnline – Сайт Міста Тернополя.

 

Залишити відповідь