Орест Зуб Презентуватиме Книгу в Тернополі

| 0

У середу, 11 січня, у тернопільській книгарні «Є» відбудеться зустріч з львівським мандрівником Орестом Зубом, де він презентуватиме свою нову книгу «Формула продуктивності».

За словами автора, він навмисне запланував її вихід у світ на початку року, оскільки після тривалих новорічно-різдвяних свят важко відновити свій робочий ритм.

– У книзі йдеться про методи, техніки ті інші фішки із там-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності, котрі допоможуть упорядкувати всі накопичені справи, визначитися з пріоритетами, реалізувати заповітні мрії та й узагалі організувати собі найяскравіше життя, – кажуть у книгарні «Є».

Сам автор Орест Зуб жартома додає, що в програмі буде мінітренінг-копняк по плануванню справ, автограф сесія і т.д.

Орест Зуб – Відомий Блогер і Мандрівник

Відомий Блогер і Мандрівник Приїде в ТернопільОрест Зуб – львів’янин, його батьки були членами туристичного гуртка, богато їздили тоді по Радянському Союзу. Тож не дивно, що любов до мандрів передалася і синові. Ще школярем Орест був членом скаутської організації, а студентом відвідав усі можливі закордонні конференції і підробляв екскурсоводом у рідному місті. Однак пізніше зрозумів, що сидячи в офісі і чекаючи місяцями відпустки, аби гайнути на море, життя проходить мимо. Тож відмовився від роботи юристом. Сьогодні він побував у понад 50 країнах світу, заробляючи на місяць по кілька тисяч доларів, одночасно подорожуючи.

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

 

Залишити відповідь