Марк Токар тріо у Бункермузі

| 0
КОЛИ:
12.04.2017 @ 19:00 – 21:00
2017-04-12T19:00:00+03:00
2017-04-12T21:00:00+03:00
ДЕ:
Бункермуз
бульвар Тараса Шевченка
1, Тернопіль, Тернопільська область
Україна
ЦІНА:
50 - 70 грн
Марк Токар тріо у Бункермузі @ Бункермуз  | Тернопіль | Тернопільська область | Україна

Неодноразові гості тернопільського Jazz Bezz МАРК ТОКАР ТРІО ( Україна-США ) з новою програмою у Бункермузі!

Марк Токар — джазовий контрабасист світового рівня, ключова фігура української імпровізаційної сцени, учасник численних міжнародних проектів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival.

У складі його тріо — представники молодого покоління джазових музикантів саксофоніст Михайло Балог та барабанщик Олексій Артемов (NYC).

Сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією

«Музика нашого тріо — це сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією, — говорить Марк Токар. — Тому наше звучання веде слухача від глибинної української етніки крізь рокові і джазові рифи до сучасних імпровізаційних форм, які , в свою чергу, переходять від медитаційних настроїв до бурхливих, вибухових, навіть, шквальних кульмінацій».

Тому назва цього українського туру, який охоплює сім міст, – Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Харків, Запоріжжя та Одесу, – “Медитація за шкалою Ріхтера”

Попередній продаж квитків – 50 грн / у день концерту – 70 грн
Квитки доступні онлайн: https://2event.com/uk/events/820062 та в адміністратора Бункермузу.

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

 

Залишити відповідь