Концерт The Moondogs та Value в Тернополі

| 0
КОЛИ:
29.01.2017 @ 20:00
2017-01-29T20:00:00+02:00
2017-01-29T20:15:00+02:00
ДЕ:
Коза Бар
бульвар Тараса Шевченка
23, Тернопіль, Тернопільська область
Україна
ЦІНА:
50 грн
Концерт The Moondogs та Value в Тернополі @ Коза Бар | Тернопіль | Тернопільська область | Україна

Тернополян запрошують на спільний концерт The Moondogs та Value – українського та польського гуртів у Коза-бар. Початок о 20:00.

Виступи відбудуться, керуючись засадничими традиціями Змагання Незламних “Koza Music Battle”. Гості зможуть почути зовсім нову, якісну та наповнену свіжістю музику у виконанні талановитих колективів.

Концерт The Moondogs та Value в Тернополі

The Moondogs (Poznan, Poland) – молодий польський колектив. Незважаючи на свій юник вік та зайнятість між сесіями та екзаменами, творить на стику нео-психоделії, шугейзи та спейс-року.

Value (Харків, Україна) – молодий електронний інді-поп дует з Харкова. Грає музику на стику різних музичних культур. Якщо перекласти назву колективу з англійської, це означає “цінність”. Цікаво, що цим хотіли сказати молоді виконавці? Це можна дізнатись на концерті вже 29 січня.

Що цікаво! І першому і другому гуртам не виповнилось ще й двох років, проте вони вже встигли здобути власне оригінальне звучання.
Вхід – 50 грн.

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь