КАЗКА – МЮЗИКЛ “АЛІБАБА І РОЗБІЙНИКИ”

| 0
КОЛИ:
02.04.2017 @ 12:00 – 13:10
2017-04-02T12:00:00+03:00
2017-04-02T13:10:00+03:00
ДЕ:
Тернопільський академічний театр актора і ляльки
вулиця Січових Стрільців
15, Тернопіль, Тернопільська область
Україна
ЦІНА:
25 грн
КАЗКА - МЮЗИКЛ "АЛІБАБА І РОЗБІЙНИКИ" @ Тернопільський академічний театр актора і ляльки | Тернопіль | Тернопільська область | Україна

За яскравою формою і веселими подіями вистави криються важливі речі, які постановники прагнуть донести до глядача. У новій постановці постає  проблема корисливості і жаги легкою наживи,  яка  завжди актуальна в усі часи, в усіх країнах. У мюзиклі «Алі-Баба і розбійники» глядачі стануть свідками протистояння шляхетності і безкорисливості Алі-Баби проти жадібності і корисливості його брата Касима, щирості та доброти Зейнаб проти скупої та ненаситної Фатіми, мудрості чоботаря Мустафи і простоти хлопчика Муси проти безглуздості розбійників.

Які пригоди чекають на героїв казки, чи впораються вони з усіма перешкодами на своєму шляху і яке закінчення цієї дивовижної історії, глядачі дізнаються завітавши до театру актора і ляльки.

 

Режисер – з. а. України В. Лісовий , художник – О. Федун, композитор – С. Нікітін, В. Бєрковський , балетмейстер – Д. Татарінов

Для дітей  6+

Тривалість вистави – 1 год. 10 хв.

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь