ДИЗЕЛЬ ШОУ з програмою «ВЕСНА СМІШНА» у Тернополі

| 0
КОЛИ:
17.05.2017 @ 19:00
2017-05-17T19:00:00+03:00
2017-05-17T19:15:00+03:00
ДЕ:
Палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса
вулиця Миру
6, Тернопіль, Тернопільська область
Україна
ЦІНА:
80-350 грн
ДИЗЕЛЬ ШОУ з програмою «ВЕСНА СМІШНА» у Тернополі @ Палац культури «Березіль» ім. Леся Курбаса | Тернопіль | Тернопільська область | Україна

ДИЗЕЛЬ ШОУ з програмою «ВЕСНА СМІШНА» у Тернополі. У Тернопіль їде команда найкращих гумористів України – “Дизель Шоу”.

17 травня о 19:00 у ПК “Березіль” буде оновлена програма та найсмішніші жарти. Квитки 80-350 грн.

“DIZEL STUDIO» – великий прорив в українському гуморі. Студія дала старт в 2006 році і до тепер радує телеглядачів своїм простим та життєвим гумором. Протягом цього періоду актори знялися в сотнях успішних телепроектів, серіалів і фільмів. Старання акторів важко оцінити, це не тільки позитивні та веселі люди, а ще й надзвичайно талановиті постановщики.

Сьогодні «DIZEL STUDIO” – це якісний гумористичний телевізійний проект, який створює телевізійні продукти спільного виробництва з каналом ICTV, гастролі по Україні. Їхні виступи зрозумілі і близькі кожному українцю. Друзі та родичі охоче дивляться разом телепередачі коміків. Концерт “Дизель Шоу” – це велика кількість інтерактивних конкурсів та постановок. Кожен гість – прийшовши на концерт, одразу стає його учасником. Шоу складається з різноманітних мініатюр, номерів, музичних інтермедій та інтерактивів з глядачами.

Акторський склад – це учасники найпопулярніших комедійних телепроектів, кіноактори і телеведучі. Їх прізвища знають всі, хто любить і цінує гумор: Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Олег Іваниця, а також прими – Яна Глущенко, Вікторія Булітко і Марина Поплавська.

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь