Аtomic Simao у Тернополі з презентацією альбому “Eсho”

| 0
КОЛИ:
08.04.2017 @ 20:00 – 23:00
2017-04-08T20:00:00+03:00
2017-04-08T23:00:00+03:00
ДЕ:
Бункермуз
бульвар Тараса Шевченка
1, Тернопіль, Тернопільська область
Україна
ЦІНА:
55 грн
Аtomic Simao у Тернополі з презентацією альбому "Eсho" @ Бункермуз | Тернопіль | Тернопільська область | Україна

Добре знані тернопільській публіці по фестивалю Jazz Bezz та концертах у Козі Atomic Simao — київські музичні чарівники, що описують свою музику як psychedelic і space rock. Вони — діти великої хвилі 60-х років, котрі отримали величезну дозу натхнення від електроніки 90-х з присмаком acid jazz.

В арсеналі колективу вже аж 3 альбоми, найсвіжіший з яких побачив світ буквально у 2016 році (“ECHO” https://atomicsimao.bandcamp.com/album/echo). Про них знають не лише на рідній землі, але й далеко за межами України. Дебютний альбом “Nodо” вийшов на вінілу у Греції на CosmicEyeRecords.

Крім того, Atomic Simao активно гастролюють, і є бажаними гостями у Білорусі, Росії, Грузії та Польщі, постійно з’являються на різних іменитих фестивалях (ГОГОЛЬFEST, Arsenal Open-Air, Koktebel Jazz Festival, Hedonism, Jazz Bez и т.д). Колектив навіть встиг розділити одну сцену з такими великими музикантами як RED SNAPPER, The HERBALISER і PSYCHIC TV.

Їх живі шоу перетворюються в колективну медитацію, тіла рухаються у такт, думки відлітають… Сюрпризи, спеціальні гості – жодне шоу Atomic Simao не схоже на попереднє.

На концерті група представить свій новий альбом “Echo”, який Karabas.Live охрестили інструментальним альбомом року і композиції, які вже залюблені слухачами, традиційно здивують космічними візуальними ефектами і, звісно ж, фірмовим неповторним звучанням.

Склад гурту:


Георгій Вальчук – drums;
Нікіта Гавриленко – бас;
Андрій Волков -pads, keys, fx;
Віктор Жуков – guitar;
Ніколай Шостов – перкуссии,
Федір Сівцов – флейта;

Вартість квитків – 55 грн / у день концерту – 70

Квитки можна придбати за посиланням https://2event.com/uk/events/819886

Афіша Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами та подіями Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь