Епідемія Кору на Тернопільщині

розміщено в: Події | 0

Епідемія Кору на ТернопільщиніЛікарі повідомляють, що вже цієї зими у Тернополі може розпочатися епідемія кору. Медики радять тернополянам не зволікати з вакцинацією – повідомляє Портал “Тернопіль”.

Про епідемію кору нещодавно повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Жінка розповіла, що для боротьби з епідемією держава закупила якісні вакцини від ЮНІСЕФ та ПРООН.

Епідемія Кору: Спеціалісти радять тернополянам не зволікати із щепленням

Уляна Супрун прокоментувала невтішну ситуацію з вакцинацією в Україні:

“Україна зараз має найнижчий рівень вакцинації у цілому світі, включаючи Африку. Це – велика проблема. Раніше не було вакцинації, але зараз ми через державні закупівлі привезли в Україну хороші, якісні вакцини від ЮНІСЕФ і ПРООН”.

Слід зазначити, що кір небезпечний такими ускладненнями як отит, стоматит, блефарит, кератит. Можуть виникати посткорові пневмонії та посткоровий енцефаліт, перебіг яких дуже важкий. Ускладнення від  кору можуть загрожувати не лише інвалідністю, але й смертю.

Новини Тернополя на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міта MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь