Бухгалтерські Курси – Безкоштовно

Бухгалтерські Курси - БезкоштовноНещодавно Prometheus на численні прохання користувачів відкрив реєстрацію на курси з бухгалтерського обліку та цифрового маркетингу. Курси розпочнуться в лютому та навесні 2017-го року відповідно.

 

Особливістю нових курсів є те, що лекторами будуть не викладачі університетів, а практики з провідних українських компаній, – повідомив на своїй сторінці у Facebook співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

Бухгалтерські Курси – Безкоштовно

“Бухгалтерський облік для початківців” вестимуть фахівці відомої аудиторсько-консалтингової компанії EY. У анонсі курсу зазначають: “Якщо ви хочете сформувати своє власне бачення фінансової складової підприємства, зрозуміти необхідні для економічної діяльності бізнес-процеси, розширити знання з бухгалтерського обліку та на практиці скласти фінансову звітність, яка є основою для прийняття рішень менеджментом, – обов’язково прослухайте наш курс. Ви отримаєте можливість пройти весь процес від створення уявної виробничої компанії до випуску її першої фінансової звітності. Через практику ви засвоїте теорію бухгалтерського обліку й навчитесь розуміти фінансову звітність”. Зареєструватися можна за посиланням. Курс безкоштовний. Початок – у лютому 2017 року.

Курс “Цифровий маркетинг” підготувала українська цифрова агенція з питань маркетингу Postmen. Агенція має досвід співпраці з такими компаніями як Нова Пошта, Lifecell та Bukovel. Організатори зазначають: “Мета курсу – структурувати уявлення широкої аудиторії і маркетологів-практиків щодо цифрових трансформацій. Всі знання ми будемо тестувати на кейсах українських компаній, частина з яких буде реальними викликами, які сьогодні стоять перед керівниками і маркетинговими підрозділами лідируючих вітчизняних бізнесів. Оцінка кейсів буде здійснюватись як самими учасниками курсу, так і викладачем. Результатом курсу має стати володіння аудиторією новими цифровими маркетинговими стратегіями і вміння вибудовувати цифрові кампанії відповідно до поставлених задач.” Участь – безкоштовна. Зареєструватися просять за посиланням. Розпочнуть лекції навесні 2017 року.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело: Твоє Місто

Залишити відповідь