Альтернатива ДАІ на Тернопільщині: Яка Вона?

Альтернатива ДАІ на Тернопільщині: Яка Вона?На Тернопільщині планують створити альтернативу ДАІ – повідомляє Beztaby.Te.Ua.

Пильнуватимуть дороги за межами населених пунктів поліцейські з дорожньої патрульної поліції.

Новий підрозділ створять з нуля. Працівників туди набиратимуть за допомогою відкритого конкурсу – як і в патрульну поліцію. Правоохоронці патрулюватимуть дороги міжнародного та національного значення. Таких на Тернопільщині є чотири.

Набір у новий підрозділ розпочнеться на початку 2017-го. До кінця року створення ДПП в Україні планують завершити. Усього наберуть 2600 осіб, які забезпечуватимуть патрулювання 9 тисяч кілометрів доріг. Скільки дорожніх поліцейських працюватиме на Тернопільщині наразі невідомо.

Нагадаємо, в зв’язку з системним хабарництвом та загальною самодискредитацією роботи у листопаді 2015 року ДАІ  та МРЕВ було розформовано. Документація ДТП лягла на плечі патрульної поліції та груп швидкого реагування.

Новини та події в Тернополі на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь