8 Конкурсів Грудня

розміщено в: Цікаві статті | 0

Виграти подарунок за опубліковане селфі, взяти участь у конкурсі мобільної фотографії та позмагатися за оплачуване стажування у провідних компаніях світу – все це можливості та конкурси, які ти можеш виграти в грудні 2016 року. 

8 Конкурсів Грудня

1X Photo Awards 2016

Шостий щорічний конкурс від галереї 1x.com. Фото приймаються у 12 категоріях. Автор фото, який набрав найбільшу кількість глядацьких голосів, отримає $1000. Переможця конкурсу обере фотограф і видавець Луї Ламмергубер. Участь платна – $19.

Приз: $20 000 – гран-прі, $1000 і $500 – для володарів другого і третього місць.
Дедлайн: 23 грудня.

Конкурс художнього репортажу «Самовидець»

Щорічний конкурс художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець». Тема – «Чому я ніколи звідси не поїду». До розгляду приймають художні репортажі українською мовою, які раніше не публікувались.

1З основних вимог:

  • Автор повинен спиратися на власний досвід.
  • Автор повинен добре знати тему, орієнтуватися в інших текстах, написаних на вибрану тематику, прагнути об’єктивності.
  • Важливим елементом є влучні описи та живі діалоги з героями вибраної теми. Оповідь повинна бути не сухою газетною, а саме художньою.
  • Об’єм – до 40 000 знаків.

Приз: І місце – 10 000 грн, ІІ місце – 7 000 грн, ІІІ місце – 5000 грн.
Дедлайн: 25 січня.

8 Конкурсів Грудня

Sony World Photography Awards

Конкурс фотографій від Sony і World Photography Organisation. Учасники розділені на категорії: професіонали, студенти та інші підкатегорії. До участі приймають як окремі знімки, так і фотопроекти.

Приз: $25 000 Для володаря гран-прі – поїздка в Лондон на нагородження і участь в підсумковій виставці для переможців у категоріях.
Дедлайн: 10 січня.

Selfie Contest for Erasmus +

Якщо ти учасник будь-якого з проектів Еразмус+, бери участь у конкурсі від італійської організації та отримуй подарунок до Нового року. Для участі слід зробити селфі протягом своєї участі у проекті/тренінгу/навчанні чи іншому у рамках Еразмус+ та додати хештег #SuperErasmus. Більше про участь дізнайся з відео

 

Приз: подарунок-сюрприз.
Дедлайн: 9 грудня.

Фотоконкурс Youth Heroes

Покажи героїв, акт доброти чи корисну соціальну працю у фото та надішли його на фотоконкурс Youth Heroes. Найкращі фото увійдуть до календаря 2017 Youth Heroes Calendar

Приз: публікація фото у 2017 Youth Heroes Calendar.
Дедлайн: 30 листопада.

Конкурс з інтер’єрного дизайну Get me to the top

Молодіжний конкурс Get me to the top – національний щорічний конкурс для студентів. Конкурс проводиться з метою пошуку талановитої молоді. Взяти участь у конкурсі просто – потрібно завантажити на сторінці конкурсу https://www.sbid.org/education/student-competition-ukraine/ один або декілька проектів до будь-якої з трьох категорій: приватний простір, публічний простір, дизайн продукту.

Приз: переможець отримає 3 місяці інтернатури у провідній британській студії дизайну (всі витрати покриваються організаторами). Переможці у кожній з категорій отримають можливість пройти шестимісячне стажування денної або дистанційної форми із заробітною платою в українській компанії, яка здійснюватиме патронат над учасниками конкурсу. Також переможці отримають почесне членство в міжнародній Британській асоціації дизайну (SBID), яке буде діяти протягом року, а їхні проекти будуть опубліковані у відповідному випуску журналу eSociety (офіційний журнал Асоціації британського і міжнародного дизайну).
Дедлайн: 31 січня.

8 Конкурсів Грудня

GoRemote – Short Video and Article Contest

Transformify – глобальна корпоративна платформа, що працює у сфері створення робочих місць віддаленої роботи для людей, що знаходяться у несприятливих умовах або людей, які просто бажають працювати віддалено, оголосила конкурс відео та історій GoRemote.
Усіх охочих запрошують розповісти історії людей, чиє життя може змінитися назавжди, якщо вони мають доступ до віддаленої роботи, та поділитися цими історіями у сценаріях і відео. Детальні умови шукай на сайті конкурсу.

Приз: стажування із провідними роботодавцями, різноманітні гаджети.
Дедлайн: 20 грудня.

Mobile Photography Award

Один із найвідоміших конкурсів мобільного фотографії. Роботи приймають у 20 категоріях: від «Архітектури» до «Дикої природи». Виставка найкращих знімків відбудеться у лютому 2017 року на Кіпрі. Участь платна – $15 за фото.

Приз: $3000, виставка на Кіпрі, фотообладнання.
Дедлайн: 4 грудня.

Слідкуйте за новинами та подіями на сайті міста MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Джерело підбірки конкурсів: studway.com.ua

 

Залишити відповідь