15 Мільйонів Гривень для Місцевих Громад

розміщено в: Події | 0

Вже традиційно «МРІЯ Агрохолдинг» відзначив своє професійне свято – День працівників сільського господарства – повідомляє BezTaby.te.ua

Другий рік поспіль під час святкування у Тернополі, на яке прибуло більше тисячі працівників Компанії з різних областей Західної України, відбулося нагородження кращих з кращих за підсумками сезону. Адже у «МРІЇ» переконані, що саме працівники – це основна цінність та гордість успішного підприємства. Керівництво Агрохолдингу висловило свою вдячність за особистий внесок кожного у відновлення Компанії та в розвиток сільськогосподарської галузі України загалом.

 тернопіль новини

Крім грамот та подарункових сертифікатів для працівників, які показали найкращі особисті результати роботи за рік, окремих співробітників Агрохолдингу також удостоєно почесних нагород «Орден за розбудову України» та «Хрест Слави». Останню з рук голови Тернопільської ОДА Степана Барни отримали ті працівники «МРІЇ», які брали участь в АТО.

Серед почесних гостей свята були також представники від влади та місцевих громад, адже ще одна мета проведення урочистого заходу – відзвітувати перед громадськістю про здобутки та виробничі показники Компанії, підбити підсумки сезону, що минає, та поділитися планами на майбутній рік.

Окрім виробничих показників, «МРІЯ» розповіла про свою активну соціальну підтримку громад, з якими співпрацює. Цього року вдалося реалізувати чимало. Загальна сума, спрямована на реалізацію соціальних проектів від початку року, склала 14,78 млн грн. За ці кошти у Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській та Рівненські областях Компанія втілила в життя ініціативи місцевих громад у галузях освіти, медицини, культури та спорту, інфраструктури, духовності і благоустрою. Серед найважливіших проектів, реалізованих за фінансового сприяння Агрохолдингу «МРІЯ», – розвиток та підтримка кооперативного руху на селі. Було створено ряд нових та підтримано вже існуючі обслуговуючі селянські кооперативи, серед яких молочні, ягідний, швейний тощо. На це Компанія протягом 2016 року спрямувала 1,68 млн грн. Окрім того, незмінною залишається допомога Агрохолдингу в проведенні АТО – на потреби бійців у 2016 році «МРІЯ» виділила близько 1,43 млн грн.

«МРІЯ Агрохолдинг» не змінює своєї відповідальної позиції та продовжує працювати чесно і прозоро. Так, сума податкових платежів, відрахованих підприємствами Компанії у бюджети всіх рівнів від початку року, склала майже 238 млн грн., що на 45,5 млн грн. більше, ніж торік.

Як підкреслив Генеральний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Саймон Чернявський, найбільшими кроками уперед, які «МРІЯ» зробила за 2016 рік, є залучення 46 млн дол. інвестицій від поточних бондхолдерів Компанії. Завдяки постійній підтримці та довірі кредиторів Агрохолдинг здійснює свою операційну діяльність в належному режимі, а також спрямовує значні ресурси на закупівлю техніки і обладнання. Так, у цьому сезоні в рамках відновлення свого технічного парку «МРІЯ» продовжила нарощувати технічні потужності. Компанія придбала п’ять колісних тракторів Case IH M34R2P Magnum 340 і ще п’ять гусеничних Case IH Steiger Quadtrac 500 в доповнення до десяти, які «МРІЯ» придбала в кінці 2015 року. Сума цієї закупівлі становить 2 млн 615 тис. дол. Також серед поповнень нові обприскувач, лущильники, сівалки, паливозаправники, легкові автомобілі, агрегати для обробіткку ґрунту та збору врожаю. Загалом за 2016 рік «МРІЯ» інвестувала в закупівлю нової техніки та обладнання 8,8 млн дол., а на 2017 рік сума запланованих інвестицій у техніку становить 10,5 млн дол.

 тернопіль новини

Варто зазначити, що Компанія другий рік поспіль продовжує інтенсивно працювати над вирівнюванням полів, адже зі слів операційного директора «МРІЇ» Віктора Кухарчука, нерівність площ – це одна з тих причин, які можуть серйозно завадити отримати бажаний врожай на горбистих полях. Тому цьогоріч у «МРІЇ» вирішили самостійно виготовити вирівнювач для ґрунтів, який показує чудові результати в роботі. Перевагою «мріївського» вирівнювача також є те, що він дуже економний в плані затрат і не потребує дорогого ремонту. Не менш важливим завданням для покращення показників виробництва є боротьба із багаторічними бур’янами – у планах Віктора Кухарчука за наступні два роки очистити від них усі поля Компанії.

Ще одним важливим здобутком Компанії стало те, що комітети кредиторів і бондхолдерів «МРІЇ» погодили умови реструктуризації 1,1 млрд дол. боргу Агрохолдингу. Після завершення всіх процедур боргове навантаження «МРІЇ» скоротиться втричі – до 330 млн дол.

2016 рік показав, що нова кластерна модель структури Агрохолдингу «МРІЯ», запроваджена минулоріч, є ефективною, тож в Компанії планують і надалі її вдосконалювати та здійснювати планування ресурсів та робіт на рівні кожного окремого кластеру. Нагадаємо, що «МРІЯ» має організаційну структуру, яка складається із семи виробничих кластерів, кожен з яких є окремою юридичною особою. Така модель покликана знизити логістичні затрати, підвищити прозорість та спростити керування, а також покращити взаємозв’язки із громадами та місцевою владою.

 Стратегічні Приорітети Агрохолдингу «МРІЯ»тернопіль новини

На завершення «МРІЯ Агрохолдинг» озвучив свої стратегічні пріоритети, які стануть для всіх співробітників неухильними орієнтирами на найближче майбутнє. Так, у планах команди «МРІЇ» трансформувати Агрохолдинг у кращу в секторі прибуткову і прозору Компанію, із використанням новітніх технологій і з застосуванням європейських стандартів корпоративного управління; показати лідерство і впевненість у здійсненні необхідних реформ і у вибудовуванні нової корпоративної культури Агрохолдингу; зробити фінансові показники Компанії основними рушійними силами в прийнятті рішень та відновлювати репутацію Компанії за допомогою цільових комунікацій з нашими партнерами, інвесторами та урядом.

Тернопіль новини на провідному інформаційному порталі MistoOnline Тернопіль. Слідкуйте за новинами Тернополя на сайті міта MistoOnline та долучайтеся до наших груп і сторінок у ВКонтакті, Однокласники і Фейсбук.

Залишити відповідь